fbpx

таг: Судејќи

ФОТО | Непозната девојка го тужи принцот Хари: Ми ветуваше брак!

0
Судејќи според обидот на Индијката Палвиндер Каур да го „стави принцот Хари зад решетки“, Меган Маркл не била жената со која требал...