fbpx

таг: стриминг

Новиот филм за Мерлин Монро ќе биде првиот филм на Нетфликс...

0
Американскиот стриминг сервис Нетфликс објави трејлер за новиот биографски игран филм за секс бомбата на американската кинематографија во 1960-тите, познатата и трагична Мерлин...

ЦД продажбата порасна, прв пат по 17 години

0
Иако стриминг сега носи огромни пари во музичката индустрија, ЦД-то се уште не е мртво. Според официјалниот годишен извештај, приходите од продажба...

Промовирана „Глеј“, првата македонска платформа на која ќе се гледаат актуелни...

0
Првата македонска национална стриминг платформа, Глеј (Gley), на која ќе се гледаат актуелни македонски i регионални серии, европски и филмови од холивудската продукција...

Промовирана првата македонска стриминг платформа на која ќе се гледаат актуелни...

0
Првата македонска национална стриминг платформа, Глеј (Gley), на која ќе се гледаат актуелни македонски i регионални серии, европски и филмови од холивудската продукција...