fbpx

таг: стомак

Тендер го закочи лекот потребен да ги олесни неподносливите болки на...

0
Болки во стомак и вкочанетост, отоци по прстите, крвави и болни столици – со овие тешки симптоми едногодишниот Марко Ташев од Кавадарци во...