fbpx

таг: стилизираната

ФОТО | Апсолутен моден погодок: Вака облечена, секоја жена изгледа како...

0
Добро стилизираната жена би требало за изгледа вака, велат модните експерти… Монохроматскиот стил е многу популарен, а тој подразбира...