fbpx

таг: список

Русија нè стави на списокот со непријателски земји

0
Руската влада направи список на непријателски држави, кој е објавен на веб-страницата на руската влада. Меѓу земјите што се најдоа е...

Познат тимот со кој ќе се спротиставиме на Шпанија (ФОТО)

0
Селекторот Драган Бајиќ го објави конечниот список на кошаркари со кои ќе и се спортистави на Шпанија, актуелниот светски првак гостува во Скопје,...

Граѓаните можат да проверат дали добиле 6.000 денари, парите ќе можат...

0
Објавен е ажурираниот список на кој граѓаните можат да проверат дали се наоѓаат на листата за добивање на финансиска...

Проверете дали сте меѓу оние кои добиле финансиска помош од Владата,...

0
Денеска е објавен ажурираниот список според кој граѓаните можат да проверат дали се наоѓаат на листата за добивање на финансиска...