таг: солзи

Овие зборови ги изговори Лорин откако по втор пат победи на...

0
реклама Лорин беше во солзи откако дозна дека по вторпат победила на Евровизија, а...

ВИДЕО: Пандев со „шпалир“ испратен од теренот во Амстердам

0
Емоции, солзи… на стадионот во Амстердам… Нашиот капитен Горан Пандев го напушти теренот. Погледнете:

Го пакуваа во црна вреќа пред мои очи: Скопјанец раскажува за...

0
Исплашен и разочаран, со солзи во очите 52-годишниот Зоран Нацевски од Скопје пред камерата на „Алфа“ раскажува низ какви маки маки поминал за...