таг: скандал

Сејдини се огласи по скандалот во кој го обвинуваат дека наредил...

0
Вчера беше објавен скандал од страна на порталот „360 степени“ во кој се тврди дека лично претседателот...

Нов скандал го тресе европскиот фудбал: Натпреварот во Ла Лига беше...

0
Нов скандал го потресе европскиот фудбал. Натпреварот од Ла Лига помеѓу Кадиз и Валенсија беше...

На Лацио му се одземаат четири бода?

0
На повидок е скандал во Серија А. На Лацио може да му бидат одземени четири...

Како тоа фудбалерите се уредно потстрижени ако салоните не работат еден...

0
На повидок е скандал во Германија. Здружението на германски фризери му упати отворено писмо на претседателот на Фудбалската федерација на...