fbpx

таг: „СиБиЕс“

Меган Маркл и принцот Хари го имале првиот разговор со Чарлс...

0
Водителката на „Си-Би-Ес“ и блиска пријателка на Опра Винфри, Гејл Кинг, утрово во емисијата „This Morning“ откри дека минатиот викенд принцот...