таг: Северина

Северина им се обрати на фановите: Вечерва, добри луѓе немојте ништо...

0
Популарната хрватска пејачката Северина на својот Инстаграм профил сподели фотографија од моментот кога се вакцинира против коронавирусот со вакцината на „Фајзер“. ...

ФОТО: Северина во спортско издание кое наликува на стилот во анимираниот...

0
Северина често ги инспирира обожавателите на социјалните мрежи со своите модни комбинации, а нејзината последна облека е моден погодок за љубителите на...

Емотивна честитка: Северина му го честиташе роденденот на синот со специјален...

0
Хрватската пејачка Северина  Којиќ денес го прославува најважниот датум во нејзиниот живот, раѓањето на синот Александар Поповиќ. По тој повод таа со...

ФОТО: Северина позира гола меѓу подароци, на оригинален начин го прослави...

0
Хрватската пејачка Северина Којиќ (48) позираше гола, а стратешките места ги покри со подароци за да може да ја објави фотографијата на...

ФОТО: Северина го поддржа Бајден, но во костим за капење со...

0
Северина објави фотографија на својот инстаграм – профил на која заводливо позира во костим за капење инспириран од американското знаме и јасно...

Северина позираше во поинакво издание од вообичаеното, но дали откри со...

0
Северина веќе неколку месеци е во родната Хрватска, од каде редовно објавува фотографии на нејзиниот инстаграм – профил, а со својата последна...

ВИДЕО: Северина со „The Magic Tour“ повторно го поврза регионот

0
Четвртата регионална турнеја на Северина, „The Magic Tour“ заврши отприлика ова време минатата година, со идеја за нејзино продолжување и на почетокот...

ФОТО: Северина и Џеј Ло ги маѓепсаа фановите во црвени фустани

0
Северина и Џенифер Лопез за Божиќ заблескаа во црвени креации со кои се пофалија на социјалните мрежи. Сплитската пејачка...