таг: свежа

ВИДЕО | Не ви е потребна цедалка, ниту нож: Најдобриот трик...

0
Сакате свежа лимонада која ќе ве освежи во летните денови, но цедењето на лимонот не ви оди од рака? Без грижа, на...