таг: Свадбените

Д-р Нуредини од Ковид-центарот во Тетово: Вчера имавме 64 амбулантски прегледи,...

0
Свадбените или други свечености што се организираат придонесоа да имаме зголемен број на позитивни пациенти во болница, изјави д-р Гзим Нуредени, координатор во...