таг: сајз

Ешли Греам е новото заштитно лице на плус сајз кампањата на...

0
Американската плус сајз манекенка Ешли Греам е нов модел во кампањата на „Келвин Клајн“, а по тој повод таа објави фотографии на...

ВИДЕО: Плус – сајз моделот Теј Холидеј покажа како изгледа еден...

0
Тес Холидеј, најпознатиот плус сајз модел во светот, за која иако малкумина веруваат дека редовно вежба и е физички активна иако тоа...