fbpx

таг: „Сантијаго

Винисиус: Модриќ има 36, но игра како да има 22 години

0
Реал Мадрид го доби градското дерби против Атлетико на „Сантијаго Бернабеу“ со 2-0, а на овој начин „кралевите“ направија нов голем чекор кон...