таг: Роџерс

Лестер еден месец без Џејми Варди

0
Менаџерот на англискиот фудбалски прволигаш Лестер, Брендон Роџерс, изјави вечерва дека неговиот тим во следните 30 денови ќе биде без услугите на најдобриот...