таг: Розга

Тешки денови за хрватската пејачка: На Јелена Розга ѝ дијагностицирале нарушување...

0
Сплитската пејачка Јелена Розга (43) во интимниот разговор за „Глорија.хр“ зборувала за своите здравствени проблеми и за стресот со кој се соочува...

ФОТО I Јелена Розга покажа како изгледала пред 20 години: Многумина...

0
Јелена Розга на Инстаграм профилот покажа како изгледала пред 20 години, па доби низа комплименти за својот изглед. Пејачката ...