таг: Родригез

Џорџина на Роналдо се пофали со своето ново хоби, може да...

0
реклама Џорџина РОДРИГЕЗ, девојката на Кристијано Роналдо, на својот Инстаграм профил го покажа своето...

Мани од „Модерно семејство“ денес има 24 години и тешко дека...

0
реклама Актерот Рико Родригез многумина го паметат како Мани од серијата „Модерно семејство“. Рико...

ВИДЕО: Ова е хотелот во кој живеат Џорџина и Роналдо –...

0
Џорџина РОДРИГЕЗ и Кристијано Роналдо се преселија во Саудиска Арабија откако фудбалерот потпиша договор вреден повеќе од 450 милиони евра за клубот Ал...

Џорџина Родригез објави фотографии од прославата на нејзиниот 29 роденден: „Исклучително...

0
Џорџина Родригез на Инстаграм објави фотографии од прославата на нејзиниот 29 роденден. Таа славеше во друштво на својот вереник Кристијано Роналдо и...

Од обична девојка до ѕвезда опкружена со неверојатен луксуз: Целиот живот...

0
Георгина Родригез тврди дека е жена која сама го создала своето богатство и дека никогаш не би потрошила ни денар од баснословниот имот...

ВИДЕО: Георгина со снимките од тренинг ги возбуди фановите

0
Атрактивната Георгина Родригез секојдневно продолжува да ги возбудува припадниците на посилниот пол. Згодната девојка на...

ВИДЕО: Девојката на Роналдо остава без здив

0
Георгина Родригез повторно ги остави без здив фановите, особено машкиот дел на публиката со видеото кое го...

Џенифер Лопез тврди дека не ѝ треба уште еден брак: Што...

0
Џенифер Лопез и Алекс Родригез се во официјална врска скоро четири години. А тие се верени нешто повеќе од една година. Тие...