таг: ријалитиѕвезди

Сестрите Кардашијан-Џенер ја прекршија долгогодишната традиција: Ова не е нашиот типичен...

0
Најпознатите ријалити-ѕвезди од Кардашијан-Џенер семејството, годинава нема да ја прават својата традиционална божиќна забава. Тие поради пандемијата од вирусот, одлучија оваа година...