таг: Рипли

Музејот негира дека Ким Кардашијан го оштетила фустанот на Мерилин Монро

0
Музејот на Рипли демантира дека ријалити ѕвездата Ким Кардашијан го оштетила легендарниот фустан во кој Мерилин Монро ја пееше песната „Среќен роденден, господине...