таг: риби

Парите ќе се лепат за нив: Овие знаци ќе имаат НАЈМНОГУ...

0
Јупитер во Риби, Марс во Јарец, Сатурн во Водолија носат многу интересна година, а планетите сугерираат дека личниот труд ќе се исплати кога...

Несреќа за три хороскопски знаци до први февруари

0
РИБИ Особено треба да внимаваат оние во врска. Заборавете на времето поминато со друштвото. Ако продолжите да го игнорирате партнерот, многу е...

Мост

0
Нашинец фаќал риби во едно езеро во Италија. Фатил златна рипка:– Пушти ме и ќе ти исполнам една желба! – го замолила рипкатаНашинецот...