таг: Реј

ФОТО | Лана Дел Реј денес го промовира новиот албум: Овој...

0
Кантавторката Лана дел Реј конечно го објави списокот со песни и насловната страна на нејзиниот нов студиски албум „Chemtrails Over the...

Лана Дел Реј е непрепознатлива: Пејачката ги загрижи обожавателите!

0
Пејачката Лана Дел Реј повторно е во центарот на вниманието на медиумите поради новите фотографии од папараците. ...