таг: решил

„Ќе морам да ве разочарам…“: Каде се наоѓа станот од серијата...

0
Јутјуберот Бакир Карасалиховиќ решил да открие каде се наоѓа станот во кој се снима серијата „Луд, збунет, нормален“, кафулето „Сан Ремо“ и други...

Лабрадор „танцуваше“ со коњ – видеото е хит на Инстаграм

0
Еден симпатичен лабрадор решил одвреме-навреме да го носи својот најдобар пријател на танц, дури и пред шталата. Додека лабрадорот држи јаже во...

ВИДЕО | Американски уметник мета на критики откако направил куќа од...

0
Еден американски уметник решил да ја направи куќата од неговите соништа. Пред неколку години тој направил куќа од огледала на швајцарските Алпи....