fbpx

таг: „Рајанер“

ОТИДЕ АВИОНОТ: „Рајанер“ полета предвреме, патниците извисени

0
Летот на компанијата „Рајанер“ од Тулуз кон Мароко замина петнаесет минути порано, но без да ги земе сите патници, кои биле на време...