fbpx
10 C
Skopje
петок, февруари 26, 2021

таг: промовира

Мадуро промовира капки од мајчина душица како чудотворен лек против Ковид-19,...

0
Венецуелскиот претседател, Николас Мадуро, промовира „чудотворен лек“ за кој тврди дека лечи од Ковид-19 без несакани ефекти, а овие тврдења, сепак, не се...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
10 ° C
10 °
10 °
66 %
1kmh
0 %
пет
11 °
саб
19 °
нед
11 °
пон
11 °
вто
11 °

Последни објави