fbpx
-2 C
Skopje
вторник, март 2, 2021

таг: произведоа

Германија одлучна во борбата против Ковид-19, купува нов препарат со антитела...

0
Веќе неколку вакцини се произведоа против коронавирусот, но медикаменти за лекување на болните се уште се малку. Германскиот министер за здравство Јенс Шпан...

Моментална Температура

Skopje
few clouds
-2 ° C
-2 °
-2 °
86 %
0.5kmh
20 %
вто
12 °
сре
15 °
чет
16 °
пет
15 °
саб
9 °

Последни објави