таг: продуцираа

Влегоа на листата со милијардери на „Форбс“: Од анти-ковид вакцина и...

0
Анти-ковид вакцините продуцираа нови милијардери, меѓу кои и лекари и научници, кои се вброени во листата на „Форбс“, пишуваат светските агенции. На...