fbpx
-2 C
Skopje
вторник, март 2, 2021

таг: продолжен

Рокот за користење на финансиската поддршка од 6.000 денари продолжен до...

0
До 31 март е продолжен рокот за користење на финансиската поддршка од 6.000 денари за граѓаните. Одлуката е донесена денеска...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
-2 ° C
-2 °
-2 °
86 %
0.5kmh
0 %
вто
12 °
сре
15 °
чет
16 °
пет
15 °
саб
9 °

Последни објави