таг: продолжен

Фотографијата која предизвика хаос: Меси со „половина“ тим на ПСЖ

0
Лионел Меси е на продолжен одмор, се разбира оправдано бидејќи играше финале со Аргентина на Копа Америка. Победија со 1:0 и во својата...

Рокот за користење на финансиската поддршка од 6.000 денари продолжен до...

0
До 31 март е продолжен рокот за користење на финансиската поддршка од 6.000 денари за граѓаните. Одлуката е донесена денеска...