fbpx
11 C
Skopje
петок, март 5, 2021

таг: пријава

Кривична за сопственик на угостителски објект во Дебар

0
Кривична пријава му е изречена на жител од Дебар, сопственик на угостителски објкет, поради непочитување на мерките за работно време. ...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
11 ° C
11 °
11 °
46 %
1kmh
0 %
пет
16 °
саб
10 °
нед
11 °
пон
13 °
вто
9 °

Последни објави