fbpx
18 C
Skopje
среда, март 3, 2021

таг: пристигнаа

Во Тетово пристигнаа двете нови засилувања од Бразил, Роналдиња и Фараис

0
Во Тетово пристигнаа двете двете Бразилки кои се најнови засилувања на женскиот фудбалски клуб Љуботен за пролетниот дел од првенството. Претседателот на клубот...

Корона-тестови за домашна употреба: Kако се користат и зошто можат да...

0
Во Србија пристигнаа тестови за ковид-19 за домашна употреба. Цената за еден тест изнесува околу 11 евра и може да се купат во...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
18 ° C
18 °
18 °
25 %
0.4kmh
0 %
сре
14 °
чет
16 °
пет
16 °
саб
12 °
нед
10 °

Последни објави