таг: прикаже

ВИДЕО: Излезе првиот тизер на документарниот филм за Тина Тарнер

0
Новиот документарец ќе го прикаже животот и кариерата на легендарната пејачка Тина Тарнер. Филмот едноставно наречен „TINA“, премиерно ќе се прикаже на „HBO“...