fbpx
18 C
Skopje
сабота, февруари 27, 2021

таг: призна

Потроши 200.000 евра на Ферари, а се вози со такси: „Не...

0
Фудбалерот на ПСЖ, Маркињос призна дека повеќе сака да се вози со такси отколку со неговиот автомобил....

Моментална Температура

Skopje
clear sky
18 ° C
18 °
18 °
34 %
9.3kmh
0 %
саб
15 °
нед
11 °
пон
12 °
вто
12 °
сре
14 °

Последни објави