fbpx
3 C
Skopje
петок, февруари 26, 2021

таг: привременото

Се нормализира производството на вакцини во фабриката на „Фајзер“ во Белгија

0
По привременото одложување на производството на вакцини, фабриката „Фајзер“ во белгискиот град Пурс го врати распоредот на испораки до коминтентите во нормала, соопшти...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
3 ° C
3 °
3 °
87 %
0.5kmh
0 %
пет
17 °
саб
17 °
нед
10 °
пон
12 °
вто
8 °

Последни објави