fbpx
12 C
Skopje
сабота, февруари 27, 2021

таг: приватност

WhatsApp ќе почне да ги дели податоците со Facebook – еве...

0
Правилата за приватност стануваат сè поголем проблем, а WhatsApp воведе промени во своите правила за што подобро да се интегрира со другите производи...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
12 ° C
12 °
12 °
58 %
7.2kmh
0 %
саб
11 °
нед
11 °
пон
12 °
вто
12 °
сре
14 °

Последни објави