таг: Пржените

Угостителите на Халкидики размислуваат пржените компири да ги заменат со печении

0
Пржените компири во таверните и рестораните на Халкидики се чини дека се првата „жртва“ на недостигот на сончогледово масло, па така угостителите размислуваат...