таг: пречки

Меклафлин-Леврон го пропушта Светското првенство во атлетика

0
Олимписката и светска шампионка на 400 метри со пречки Сидни Меклафлин-Леврон ќе го пропушти Светското...

Дневен хороскоп за петок (13.05.2022)

0
Овен Ненадејните пречки на финансиско поле може да доведат до одложување на завршувањето на важната работа. Одложете ги ризичните инвестиции за подоцна....