fbpx
1 C
Skopje
петок, февруари 26, 2021

таг: Претставници

По Фајзер и Астра Зенека ја намалува испорака на вакцини за...

0
Фармацевтската компанија „AstraZeneca“ ги извести официјалните претставници на Европската Унија дека ќе ги намали количините на својата...

Тутунарите на средба со Заев, ќе ги повторат барањата за реална...

0
Претставници од Иницијативниот одбор на тутунарите и од Сојузот на тутунските здруженија денеска во 14.00 часот треба да имаат средба...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
1 ° C
1 °
1 °
93 %
0.6kmh
0 %
пет
17 °
саб
18 °
нед
11 °
пон
11 °
вто
12 °

Последни објави