fbpx
7 C
Skopje
среда, февруари 24, 2021

таг: претекна

Поразителни бројки: По 20 години, ракот на дојка го претекна ракот...

0
Ракот на дојка го претекна ракот на белите дробови, како најчеста форма на карцином во светот, објави минатата недела Светската здравствена организација...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
7 ° C
7 °
7 °
81 %
1.5kmh
0 %
чет
15 °
пет
17 °
саб
18 °
нед
11 °
пон
4 °

Последни објави