fbpx
-2 C
Skopje
вторник, март 2, 2021

таг: претвори

Шведска планира пренамена на вишокот деловен простор во станбен

0
Шведска планира да ги претвори деловните простории во станбени, со намера да го реши долгогодишниот проблем со недостиг од станови....

Фото I Париз под „полициски час“: Градот на светлината синоќа се...

0
Градот на светлината се претвори во град на духови. Ова особено важи во вечерните часови по попладневната набавка на неопходните продукти. Бутиците...

Моментална Температура

Skopje
few clouds
-2 ° C
-2 °
-2 °
86 %
0.5kmh
20 %
вто
12 °
сре
15 °
чет
16 °
пет
15 °
саб
9 °

Последни објави