fbpx
7 C
Skopje
среда, февруари 24, 2021

таг: пресудата

Кибер напад на Интернет страницата на Европскиот суд за човекови права

0
По објавувањето на пресудата за лидерот на прокурдската партија Селахатин Демиртас против Турција, од вчера Интернет страницата на Европскиот суд за...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
7 ° C
7 °
7 °
81 %
1.5kmh
0 %
чет
15 °
пет
17 °
саб
18 °
нед
11 °
пон
4 °

Последни објави