fbpx
10 C
Skopje
петок, февруари 26, 2021

таг: пренесени

д-р Татјана Гуржанова: Што е ин витро оплодување и во кој процент...

0
Ембрионите кои не се пренесени во матката и доколку се со задоволувачки квалитети можат да се замрзнат, односно да се витрифицираат и...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
10 ° C
10 °
10 °
66 %
1.3kmh
0 %
пет
17 °
саб
18 °
нед
11 °
пон
11 °
вто
10 °

Последни објави