fbpx
17 C
Skopje
петок, февруари 26, 2021

таг: Прелиминарниот

СЗО откри кој е првиот човек во светот што бил заразен...

0
Прелиминарниот извештај на Светската здравствена организација (СЗО) за потеклото на коронавирусот ќе препорача пообемно пребарување на контактите на првиот познат пациент заболен од...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
17 ° C
17 °
17 °
45 %
1kmh
0 %
пет
17 °
саб
18 °
нед
11 °
пон
11 °
вто
10 °

Последни објави