fbpx
19 C
Skopje
петок, март 5, 2021

таг: презентирана

Лек за триглицериди помага при лекување на ковид 19!?

0
Една нова канадска студија, презентирана на 12 декември 2020 година на конференцијата на Националното здружение за липиди, откри дека Васецепа дава резултати во...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
19 ° C
19 °
19 °
15 %
0.5kmh
0 %
пет
15 °
саб
9 °
нед
10 °
пон
13 °
вто
8 °

Последни објави