fbpx
0 C
Skopje
среда, март 3, 2021

таг: преземат

Загружувачка проекција: Ако во Франција не се преземат ограничувачки мерки пред...

0
Aко не се преземат ограничувачки мерки за спречување на епидемијата на Ковид-19 пред 7 јануари, од 22 може да се достигне врв...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
0 ° C
0 °
0 °
80 %
1kmh
0 %
сре
15 °
чет
16 °
пет
16 °
саб
12 °
нед
10 °

Последни објави