fbpx
4 C
Skopje
сабота, февруари 27, 2021

таг: предупредување

Снежна бура ѝ се заканува на Америка, вонредна состојба во Њујорк

0
Националната метеоролошка служба на САД издаде предупредување за поголемиот дел од истокот на земјата, од Северна Каролина...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
4 ° C
4 °
4 °
87 %
1kmh
0 %
саб
19 °
нед
12 °
пон
12 °
вто
12 °
сре
10 °

Последни објави