fbpx
19 C
Skopje
петок, март 5, 2021

таг: предности

Колку шолји кафе пиете на ден? Предности и недостатоци на една...

0
Кафето има свои магични предности, но и опасни недостатоци кои зависат од количината испиена на дневна основа. Откријте како бројот на испиени...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
19 ° C
19 °
19 °
15 %
0.5kmh
0 %
пет
15 °
саб
9 °
нед
10 °
пон
13 °
вто
8 °

Последни објави