fbpx
8 C
Skopje
вторник, март 2, 2021

таг: предлогот

Спортските обложувалници против измените на Законот за игри на среќа

0
Предлогот на Министерството за финансии за одалечување на објектите на игри на среќа 500 метри од образовни...

Бислимовски: Пониски сметки за струја за пензионери и вработени со пониски...

0
Во предлогот на Регулаторната комисија за енергетика со кој се бара да се зголеми опфатот на ранливите потрошувачи на електрична...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
8 ° C
8 °
8 °
53 %
1kmh
0 %
вто
12 °
сре
14 °
чет
16 °
пет
16 °
саб
10 °

Последни објави