fbpx
5 C
Skopje
понеделник, март 8, 2021

таг: предизвиканата

Ќе ја зголеми ли Ковид цената на храната, ќе јадеме ли...

0
Кризата предизвиканата од Ковид-19 ја зголеми цената на пченицата која претходно се движеше од 11 до 13 денари за килограм,...

Моментална Температура

Skopje
broken clouds
5 ° C
5 °
5 °
87 %
0.9kmh
75 %
вто
12 °
сре
9 °
чет
8 °
пет
11 °
саб
5 °

Последни објави