fbpx
6 C
Skopje
петок, февруари 26, 2021

таг: предвремените

Диаспората масовно се враќа во Косово за да гласа на избори

0
Кампањата за предвремените парламентарни избори на 14-ти февруари во Косово завршува вечерва на полноќ. Партиите ги одржуваат своите последни средби со граѓаните. Лидерот...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
6 ° C
6 °
6 °
81 %
0.5kmh
0 %
саб
19 °
нед
11 °
пон
12 °
вто
13 °
сре
6 °

Последни објави