fbpx
1 C
Skopje
недела, март 7, 2021

таг: Пратеникот

Синот на првиот хрватски претседател Фрањо Туѓман, приклучен на респиратор

0
Пратеникот од ХДЗ и син на првиот хрватски претседател Фрањо Туѓман, Мирослав Туѓман е заболен од Ковид-19 и во моментов се лекува во...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
1 ° C
1 °
1 °
80 %
1.5kmh
0 %
пон
12 °
вто
10 °
сре
7 °
чет
10 °
пет
4 °

Последни објави