fbpx
2 C
Skopje
четврток, февруари 25, 2021

таг: празничен

ВИДЕО | Рецепт за леб со путер: Воздушен и мек, а...

0
Овој празничен ден искористете го да направите еден популарен рецепт за домашен леб со путер. Традиционално се направи со путер, но може...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
2 ° C
2 °
2 °
93 %
0.4kmh
0 %
чет
15 °
пет
17 °
саб
18 °
нед
11 °
пон
11 °

Последни објави