fbpx
18 C
Skopje
недела, април 11, 2021

таг: појавуваат

Ако сте пушач, а на јазикот ви се појавуваат бели дамки...

0
Белите дамки се појавуваат на делот од јазикот, а можат да укажуваат на габична инфекција, што е чест случај кога ќе се напиете...

Д-р Коста Цветковиќ: Колку порано се отстранат брадавиците, толку подобро!  

0
Зошто се појавуваат брадавиците? Дали можат да се појават на која било возраст? Дали се заразни, како се лекуваат и кога треба да...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
18 ° C
18 °
18 °
29 %
0.5kmh
0 %
нед
18 °
пон
19 °
вто
17 °
сре
12 °
чет
12 °

Последни објави